eSuba s pátým hráčem

eSuba s pátým hráčem

http://www.vlkodlak.cz/images/nasivky/na-005.jpg

Uplynula poměrně dlouhá doba od odchodu Jindřicha "jRi" Hochmana, česká organizace eSuba se tedy konečně rozhodla zaplnit díru v sestavě Counter-Strike 1.6 týmu Petrem "petras" Funkem. Více informací najdeš v obsahu novinky.

Dlouhé rozhodování, přesně taková situace postihla Counter-Strike 1.6 tým eSuby, který dlouho hledal hráče na pátou pozici v týmu až nakonec vybral "petrasa". Nejdřív si musel projít tzv. zkouškou pár zápasy a následně i několika turnaji. Dokázali s ním vyhrat také turnaje jako LanCraft Summer nebo poslední Quietus Day. Právě na tomto turnaji se rozhodlo a {#flags_dlg.cz} Petr "petras" Funk sa tak dnes stal oficiálním novým pátým hráčem Counter-Strike 1.6 týmu. Kompletní sestava eSuby CS 1.6 se nejblíže chystá na kvalifikační turnaje Samsung Euro Championship a na World Cyber Games.

eSuba
(eSuba 1.místo na Quietus Day 2010)


Vyjadrenie Petra "petras" Funka:

"Kluky z eSuby už znám několik let, je pravda, že spíš jako velké rivaly, ale s většinou z nich proběhl občas nějaký kontakt, mix nebo mi jen jackal prostě potřeboval něco hrozně důležitého napsat ;). První nabídka přišla v podobě hostování na mezihernovém turnaji, kterou jsem rád přijal a následně bez problémů s eSubou vyhrál. Druhým turnajem, kde jsem si výborně zahrál a ještě lépe pobavil, byl LanCraft ve Starém Městě, kde jsme opět bez zaváhání vyhráli. Tuto neděli jsme se vrátili opět ze Starého Města, kde jsme potvrdili, že nám to spolu funguje jak na Moravě, tak v Čechách. Můj cíl je jasný, zůstat s týmem TOP1 v České republice i na Slovensku a pokusit se promluvit do evropských žebříčků. Nyní je prioritou prostřílet se evropskou kvalifikací na SEC 2010 do německého Hannoveru a vyhrát českou WCG kvalifikaci, kde se hraje o "zajímavé" věcné ceny. Na závěr bych chtěl poděkovat eSubě a klukům za příležitost reprezentovat tento tým a já udělám vše proto, abych plně nahradil či předčil jejich dlouhodobého spoluhráče jRiho."

Zostava eSuba.cs:

{#flags_dlg.cz} Michael "jckl" Holý
{#flags_dlg.cz} Tomáš "gns" Pavlič
{#flags_dlg.cz} Tomáš "oskar" Šťastný
{#flags_dlg.cz} David "selby" Hloch
{#flags_dlg.cz} Petr "petras" Funk

Zdroj: eSuba.eu