Cyx zahynul při autonehodě

Cyx zahynul při autonehodě
Counter-StrikeVelice smutná zpráva dnes zastihla nejen svět eSportu. Při autonehodě totiž zahynul hráč mousesports Antonio "cyx" Daniloski v pouhých dvaceti letech.
Cyx měl společně se svým týmem odcestovat na Global Challenge Šanghaj do čínského velkoměsta, ale bohužel narozdíl od svých spoluhráčů nestihl let a zajistil si letadlo o den později. Při návratu z frankfurtského letiště měl však defekt jedné z pneumatik následovaný velice vážnou nehodou. Antonio sérii komplikovaných zranění podlehl.


Zbytek spoluhráčů mousesports, kteří již do Číny dorazili, se z turnaje pochopitelně odhlásili a již nyní směřují zpátky do Německa.


Antonio Daniloski vstoupil do mousesports v červenci roku 2007 a od té doby se stal pevnou součástí týmu a platil za jednoho z nejlepších hráčů v Německu a na světě vůbec. Po jeho příchodu do týmu společně s gobem b se začali mousesports zvedat a již v roce 2008 se dostavily první velké úspěchy, kterými bylo vítězství na světovém mistrovství Intel Extreme Masters II, vítězství na Global Challenge v Dubaji a taktéž první místo z turnaje WEM. V roce 2009 se mouz příliš nedařilo a největším úspěchem bylo první místo na španělském GameGune. Cyx společně s mouz opět začal stoupat začátkem roku 2010, kdy vyhrál evropský šampionát Intel Extreme Masters IV, když na cestě do finále mouz vyřadili Na´Vi(tehdy ještě KerchNET), SK i fnatic. Kromě toho cyx získal pět titulů šampióna německé EPS v řadě.

Edit by !?: Spoločnosť mousesports vydala toto spomienkové movie, ktorým vzdáva česť Antoniovi.
">
Rádi bychom i my na ePublisherS team vyjádřili upřímnou soustrast Toniho rodině a přátelům.