-Bunny Hop

Bunny hop je docela zábávná a zajímavá věc, skáčete jako klokani (ikdyž klokani skáčou rovně :) A teď jak na to.

Jsou 3 možnosti skákání

  1. Pomocí scriptu
  2. Ručně s pomocí bindu
  3. Ručně (velmi těžké)

1. Script

alias "+bhop" "alias _special &bhop;&bhop"
alias "-bhop" "alias _special"
alias "@bhop" "special;wait;+jump;wait;-jump"
bind "space" "+bhop;echo [.:BunnyHop is |=-ON-=| (by cs.sosgames.cz):.]"

Můžete si ho vložit do: a) Config.cfg nebo b) Userconfig.cfg

a) Když si tento script vkládáte co config.cfg, tak tam musíte vymazat řádek bind "SPACE" "+jump"

b) Jestli nemáte ve složce (Steam = valve/SteamApp/vášsteamnick/counter-strike/strike(cstrike_czech)/) soubor "userconfig.cfg" tak si ho jednoduše vytvořte v poznámkovém bloku "Soubor -> Uložit jako ... -> nazvěte ho "userconfig.cfg" I S KONCOVKOU.cfg. A máte hotovo, bohužel nevím jak je to s NonSteam CS nemám ho :(.

Tento script jsem neudělal já, jen sem ho poněkud upravil.

POZN.: Tento script je zakázaný na Jump Serverech a BHop serverech, např. Váš při zmáčknutí mezerníku "slapne" server.

2. Ručně pomocí bindu

tyto bindy si nastavte do config.cfg nebo doporučuji do userconfig.cfg:

bind "MWHEELDOWN" "+jump"
bind "MWHEELUP" "+jump"

Když si to vkládáte do config.cfg, tak si tam musíte vymazat řádky:

bind "MWHEELDOWN" "invnext"
bind "MWHEELUP" "invprev"

Ale doporučuji si tyto řádky zapamatovat, jelikož jsou potřebné při přehazování zbraní.

A teď návod na BHop pomocí bindu = Rozběnhěte se (počkejte tak 3-5 vteřin) a vyskočte pomocí toho, že točte kolečkem myši na jednu stranu (nahoru/dolu) Hned po výskoku zmáčknětě a držte klávesu "a" a točte myší doleva. Tesně před tím jak dopadnete na zem udělejte vše naopak, tzn. zmáčkněte a držte "d" a točte myší doleva a začněte točit kolečkem. Pomocí točení doprava a doleva myší a držení kláves pohybu (a/d) se můžete otočit do 90 stupňů. Ovšem se někdy stává, že se otočíte více jak na 90 stupňů. Ale můžete taky skákat jenom doleva, tzn. budete držet jenom "a" a budete točit myší jenom doleva. Jenom se vám po chvíli ten BHop "zastaví", protože by ste musel non-stop točit myší což je skoro nemožné (chtělo by to obrovský stůl). To samé platí pro non-stop skákání doprava, jenom je změna v točení myši a držení jedné klávesy :)

Ručně

Jak jsem napsal v úvodu na Bhop, ruční skákání Bunny Hopu je velice těžké.

Rozběnhěte se (počkejte tak 3-5 vteřin) a vyskočte pomocí mezerníku. Hned po výskoku zmáčknětě a držte klávesu "a" a točte myší doleva. Tesně před tím jak dopadnete na zem udělejte vše naopak, tzn. zmáčkněte a držte "d" a točte myší doleva a opět vyskočte pomocí mezerníku. Pomocí točení doprava a doleva myší a držení kláves pohybu (a/d) se můžete otočit do 90 stupňů. Ovšem se někdy stává, že se otočíte více jak na 90 stupňů. Ale můžete taky skákat jenom doleva, tzn. budete držet jenom "a" a budete točit myší jenom doleva. Jenom se vám po chvíli ten BHop "zastaví", protože by ste musel non-stop točit myší což je skoro nemožné (chtělo by to obrovský stůl). To samé platí pro non-stop skákání doprava, jenom je změna v točení myši a držení jedné klávesy. V podstatě jsem "Ruční skákání" skopíroval od návodu s "pomocí bindu". Změna je akorát v skákání, tady se musíte tím mezerníkem trefit přesně na dopad, naopak u toho kolečka na myši je skoro nemožné že by ste se netrefil, protože by jste točil kolečkem tesně před dopadem :)

Tak to je vše a přeji příjemné skákání, klokanci :D